איט גירלז עונה 3 פרק 1פרק חדש של איט גירלז עונה 3 לצפייה ישירה עונה שלישית של הבנות הכי נכונות במדינות ישראל חוזרות ובגדול לעונה חדשה ובמרכז עלילת איט גירלז עונה 3 פרק 1 עומדים יותר אופנה, יותר סטייל, יותר חשיפה, יותר טרנדים, יותר אורחים מפתיעים, כיבושים חדשים ומאתגרים יותר דרמות ובעיקר – המון הפתעות והרבה אקשן. העונה יתמודדו הבנות לא רק עם קשיים ביחסים בינן לבין עצמן, הן יתמודדו עם עזיבתה של חברתן הוותיקה, קים אקאפי, והצטרפותה של איט גירל חדשה, קים ווייס, מתוך ההבנה שהאיט גירלז כשלוש בנות, זה לא זה. הבנות יתמודדו לראשונה עם האתגר למלא גיליון שלם בהפקות אופנה, אך גם בתוכן נוסף, ערכי, מעצים ולייצר גיליון שידבר לקהל הקוראות המגוון של מגזין "את". מעבר לחוויות הקבוצתיות, הבנות מגיעות עם סיפורים אישיים, וחלומות להגשים.

תקציר It Girls עונה 3 פרק 1: העונה השלישית כוללת את: דנה זרמון, אדל בספלוב, אבישג נגר וקים ווייס. דנה ובן זוגה גיא יעמדו מתחת לחופה, ואנחנו נלווה את דנה בהכנות, בהתרגשויות, וגם בלחץ שמתלווה לחתונה ונישואין. אדל השתוטניקית, המצחיקה והשנונה, ממשיכה להיות מי שהיא ובענק. לצד זאת, יש לה העונה שאיפות גדולות והיא לא תחדל באמצעים להשגתן. אבישג עולה שלב. העונה היא מגיעה עם קבלות, ביטחון וצמיחה מקצועית. קים מתמודדת עם אתגר לא פשוט.  להשתלב בחבורה מגובשת, בעלת וותק, חברות, ויחסים מורכבים.  קים תעשה ככול יכולתה כדי להשתלב מצד אחד, אך גם לשמור על מי שהיא ולא להתפשר.

איט גירלז 3 פרק 1 לצפייה ישירה:
אתר זה שולל שימוש בתכנים לא חוקיים ברשת ולכן אינו מציג אותם באתר. אנו מאפשרים צפייה ישירה רק דרך אתרים המאפשרים זאת בצורה חוקית.
6 תגובות:

 1. מושששששששש חולה על אדל

  השבמחק
 2. תודה פרק מוווושלם

  השבמחק
 3. אבישג כזאת חיה בסרט אני לא אוהבת אותה

  השבמחק
 4. דנה אחת השבורות חשה שהיא איזה משהי אבל תכלס סתם אישה מגיעלה ורקובה

  השבמחק
 5. יאללה מה עפתן אתן מתות להיות טיפה מהן אז לכו תקנאו בנשים אחרות יחסרות חיים

  השבמחק